Zmiany zmiany!
browar
W marcu zaszły spore zmiany w naszym Browarze! więcej »
Piwa specjalne - grudzień
browar
W bieżącym miesiącu mamy dla Was kolejne niespodzianki! więcej »

W naszym browarze restauracyjnym warzymy świeże, żywe piwo tylko z naturalnych, najwyższej jakości składników. Produkowane przez nas piwo jest efektem procesu opartego na kilkuset letniej bawarskiej technologii, zgodnie z Bawarskim Prawem Czystości z 1516 r. Nasze piwo nie jest pasteryzowane ani filtrowane, a podajemy je bezpośrednio z tanków.
Dodatkową atrakcją jest umieszczenie produkcji w zabytkowych ponad 350–letnich piwnicach. Najnowocześniejsza technologia niemieckiej firmy Kaspar Schulz gwarantuje najwyższą jakość.

Lokal nasz znajduje się w centrum życia towarzyskiego oraz kulturalnego miasta Płocka, przy odrestaurowanym Starym Rynku, tuż przy pięknej fontannie. Restauracja składa się z czterech sal oraz dużego tarasu na zewnątrz. Jesteśmy w stanie obsłużyć jednorazowo ponad 140 osób. Podział na część pubową oraz restauracyjną zapewnia zróżnicowany klimat , w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Sala bankietowa świetnie nadaje się na konferencje, prezentacje oraz imprezy okolicznościowe. Umieszczona na sali głównej warzelnia daje możliwość bezpośredniej obserwacji procesu warzenia piwa. Dwie sale pubowe umieszczone w odrestaurowanych wielowiekowych piwnicach zapewnią niepowtarzalny klimat , a dodatkowo zobaczymy tu kolejne etapy produkcji : fermentację i leżakowanie.
Unikalność naszego miejsca, wyśmienita kuchnia oraz profesjonalna obsługa sprawią ,że będziecie Państwo chcieli do nas wracać.

"Rozpieścimy wnętrz urokiem pod obsługi miłym okiem, piwo świeże nawarzymy dania smaczne przyrządzimy"

 

GODZINY OTWARCIA 

 

Niedziela  - Czwartek  w godz.                   12.00 - 22.00

 

Piątek                                                    12.00 - 24.00  

 

Sobota                                                   12.00 - 24.00